Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

VI Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN
Data dodania 2020-02-20 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

W dniach 20-21 lutego obywa się w Szczyrku VI Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN. Biorą w niej udział przedstawiciele Wodociągów Miasta Krakowa.

Konferencja jest poświęcona dobrym doświadczeniom w zarządzaniu branżą wod-kan na miarę XXI wieku.Rozmowy, wystąpienia, prelekcje toczą się wokół następujących tematów:  Jak być najlepszym w dążeniu do doskonałości? Skąd wziąć pieniądze na finansowanie inwestycji po zakończeniu unijnych dotacji? Jak zarządzać w kryzysie w kontekście bezpieczeństwa wodnego?

Podczas pierwszego dnia konferencji został wręczony Klucz Sukcesu. Statuetka przyznawana jest przez redakcję magazynu „Kierunek Wod-Kan" i portal kierunekwodkan.pl, osobom lub zakładom, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju polskiej branży wod-kan. W tym roku uhonorowany statuetką został Alfred Szylko - Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu. Laudację poprzedzającą wręczenie nagrody, wygłosił Piotr Ziętara - Prezes Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa.

Tego samego dnia odbył się też wywiad publiczny „...O zarządzaniu spółką wod-kan w zmiennych czasach”, w którym uczestniczyli Prezesi Piotr Ziętara i Alfred Szylko. Prezentację poświęconą "Codziennym wyzwaniom i niecodziennym zdarzeniom" wygłosiła Joanna Kaleta Dyrektor Zarządzający Wodociągów  Miasta Krakowa.