Menu mobile

O nas Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Wodociągi Miasta Krakowa to największe w Małopolsce przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne, obsługujące ponad milion użytkowników. Przeszło stuletnie doświadczenie, nieustanny rozwój i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług, pozwoliły na osiągnięcie przez Spółkę najwyższych światowych standardów i pozycji lidera branży.
 
Kadr z filmu o Wodociągach Miasta Krakowa z czarną ikoną YouTube na środku. W tle widać bidon napełniany wodą z kranu oraz z napisem: W Krakowie dobra woda prosto z kranu

Filmy dostępne cyfrowo: Spot o Wodociągach Miasta Krakowa wersja z audiodeskrypcją oraz wersja z napisami.

W trosce o komfort życia mieszkańców oraz o środowisko naturalne, Wodociągi Miasta Krakowa realizują wielomilionowe inwestycje, skutecznie aplikują o środki unijne, wdrażają najnowocześniejsze technologie, pozyskują energię z naturalnych źródeł, a także prowadzą wielokierunkowe działania edukacyjne.

Wodociągi Miasta Krakowa dążą do utrzymania w Spółce kultury zapewniającej przestrzeganie przepisów prawa oraz najwyższych standardów etycznych, w związku z powyższym w Spółce wdrożono poniższe dokumenty:


Graf przedstawiający Zasady w Wodociągach Miasta Krakowa. Szczegółowy opis poniżej grafiki.Alternatywa tekstowa (kliknij aby przeczytać opis grafiki)
Ikonografiki na okręgu zawarte w pięciu, granatowych kroplach. Pierwsza "wiarygodność" przedstawia wyciągniętą dłoń w kolorze białym; nad nią kropla wody w kolorze niebieskim. Druga "szacunek" to dwie dłonie w kolorze białym, które podtrzymują kulę ziemską w kolorze niebieskim. Trzecia "współdziałanie" to 3 strzałki w kolorze niebieskim wskazujące na znajdującą się powyżej nich ikonę 3 ludzi w kolorze białym. Czwarta ikonografika "wyniki" to biały puchar na niebieskim podium. Piąta ikona "odpowiedzialność" przedstawia dwie dłonie ściśnięte ze sobą; jedna w korze białym, druga w kolorze niebeskim. W środku napis "Nasze zasady".