Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Uwaga! W czwartek ruszają zapisy na zajęcia edukacyjne!
Data dodania 2022-09-27 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Już w czwartek, 29 września od godziny 8:00 ruszą zapisy na  nasze zajęcia Edukacji Ekologicznej. Mamy nadzieję, że tym razem wystartujemy bez problemów i Was nie zawiedziemy! 
 
Zapraszamy do rezerwowania terminów na poniższe bezpłatne zajęcia dla szkół i przedszkoli.   
 
Akademia Kropelki

To już nasz kultowy program edukacji ekologicznej, który cieszy się wśród nauczycieli i dzieci ogromną popularnością. To nie nudne siedzenie w ławkach, a ciekawa przygoda i ważne tematy. Warsztaty uczą samodzielnego myślenia, wyciągania wniosków, w interesujący i niebanalny sposób pozwalają dzieciom poznać tematykę wody w przyrodzie i naszym codziennym życiu. Co więcej zajęcia są interaktywne, prowadzone przy użyciu nowoczesnych technik multimedialnych.
Rezerwacja od 29.09, godzina 8:00 przez stronę internetową programu:  www.akademiakropelki.krakow.pl WSZYSTKIE TERMINY ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE!


Wędrówki Kropelki
Dziadek Tadek i zwariowany wnuczek Olek, to bohaterowie drugiego projektu edukacyjnego Wodociągów Miasta Krakowa „Wędrówki Kropelki”. Interaktywne przedstawienie angażuje dzieci od samego początku. Przedszkolaki przebrane w stroje kropelek wody, jako rwąca rzeczka „płyną” przez imitację plątaniny rur. Forma zabawy, muzyka na żywo, która towarzyszy przedstawieniu, wierszyki i piosenki oraz oryginalna scenografia, pozwalają maluchom przyswoić ważne informacje z zakresu ochrony środowiska oraz tego, jak racjonalne korzystać z wody i dbać o jej naturalne zasoby.
Rezerwacja od 29.09, godzina 8:00 przez stronę internetową programu:  www.wedrowkikropelki.pl WSZYSTKIE TERMINY ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE!