Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Szlachetna Paczka – pracownicy Wodociągów Miasta Krakowa okazali ogromne serce!
Data dodania 2018-12-11

Weekend cudów za nami. Kolejna, już 18. edycja akcji  Szlachetna Paczka zakończyła się sukcesem! Podarunki od pracowników Wodociągów Miasta Krakowa również trafiły do wybranych rodzin.
 
W przygotowywaniu Szlachetnych Paczek mamy dużą wprawę, bo szykujemy je już po raz dziewiąty. W tym roku, podobnie jak dwa lata temu,  udało się nam obdarować aż dwie rodziny!
 
Jako pierwszą, wybraliśmy rodzinę Pani Klaudii, która utrzymuje się głównie ze świadczeń socjalnych i wychowawczych, alimentów i dorywczej pracy. Bardzo szybko zebraliśmy kwotę potrzebną na zakup niezbędnych rzeczy.
 
Hojność i zaangażowanie pracowników Wodociągów Miasta Krakowa okazały się jednak dużo większe. Dlatego została podjęta decyzja o wyborze drugiej rodziny!
 

Kolejna rodzina którą wsparli nasi pracownicy, to Pani Ewa i jej wnuk. Środki finansowe z opieki socjalnej i dorywczej pracy prawie w całości pokrywają koszty niezbędnych leków i na życie pozostaje niewiele.  
 
Wybrane rodziny otrzymały m.in. jedzenie, odzież, środki czystości, kosmetyki, hulajnogę, rower, kołdrę, koc, biurko, a także inne datki rzeczowe.
 
W podziękowaniu pracownicy Wodociągów Miasta Krakowa otrzymali dyplomy, ale także piękną laurkę od jednej z wybranych rodzin. Bardzo dziękujemy! Utwierdza nas to jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto pomagać!  
 
 
      
 
W tym roku w XVIII edycji SZLACHETNEJ PACZKI, zostało obdarowanych  17 tys. rodzin w całym kraju.