Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Wodociągi Miasta Krakowa Liderem Restrukturyzacji
Data dodania 2017-11-21

W dniach 18 - 21 października 2017 r. w Krynicy-Zdroju odbyła się XXII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zarządzanie Restrukturyzacją. Procesy i struktury w obliczu zmian”. W czasie konferencji już po raz ósmy przyznano tytuły „Lider Restrukturyzacji”.
 
Wodociągi Miasta Krakowa zostały wyróżnione tytułem „Lidera Restrukturyzacji 2017” przyznanym m.in. za wdrożenie procedury optymalizacji kosztów zużycia energii elektrycznej i cieplnej w procesach produkcyjnych oraz za program badawczo - rozwojowy pn. „Energetycznie Pasywna Oczyszczalnia Ścieków”,  zapewniających stabilność taryfy wodno-ściekowej dla aglomeracji krakowskiej. Nagrodę odebrał  Piotr Ziętara - Prezes Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa.
 
Konferencja organizowana jest od 1994 roku przez Katedrę Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Konkurs „Lider Restrukturyzacji” ma na celu wspieranie przedsiębiorstw, które podejmują i efektywnie realizują trudne wyzwania restrukturyzacyjne, poprzez promowanie i wyróżnianie najlepszych praktyk restrukturyzacyjnych.