Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Gramy Fair Play!
Data dodania 2022-11-28 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Jubileuszowa, XXV edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” przebiegała pod znakiem innowacji i ekologii. W trakcie kolejnych etapów oceny, docenione zostały nie tylko przedsiębiorstwa dbające o uczciwość i etykę w biznesie oraz relacje z interesariuszami firmy, ale też te nastawione na nieustanny rozwój, stale poszerzające swoją ofertę i jej jakość, oferujące nowe, lepsze towary bądź usługi.
 
Zwieńczeniem wieloetapowego, trwającego pięć miesięcy procesu weryfikacji wiarygodności Wodociągów Miasta Krakowa stało się przyznanie tytułu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tym samym Spółka została zaliczona do grona firmy rzetelnych, działających zgodnie z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.


Kilka osób stoi na scenie. Jeden mężczyzna trzyma dyplom.
Audyt przeprowadzony w Wodociągach Miasta Krakowa potwierdził nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale też ciągły dynamiczny rozwój Spółki i olbrzymie inwestycje przyczyniające się do ochrony środowiska. Audytorzy zwrócili uwagę na silne relacje z mieszkańcami, utrzymywane przez Wodociągi Miasta Krakowa poprzez liczne programy edukacji ekologicznej, wsparcie dla najmłodszych mieszkańców miasta i czynne uczestniczenie w życiu lokalnej społeczności. 21 lat temu Wodociągi Miasta Krakowa po raz pierwszy wzięły udział w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” i od tamtej pory otrzymują to wyróżnienie każdego roku.

W tegorocznej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” o  prestiżowy certyfikat ubiegało się kilkaset firm z całej Polski. Kapituła Programu potwierdziła rzetelność i wiarygodność prawie dwustu z nich, przyznając im jednocześnie tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2022.