Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

120 lat Wodociągów Miasta Krakowa
Data dodania 2021-02-11 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Rok 2021 jest dla Wodociągów Miasta Krakowa okresem wyjątkowym - 14 lutego mija sto dwadzieścia lat od powstania naszego Przedsiębiorstwa.

Jubileusz wieńczący długoletnie wysiłki oraz solidną, systematyczną pracę wielu pokoleń krakowskich wodociągowców, przypadł na czas obowiązywania szczególnych obostrzeń, nakazów, zakazów, wytycznych i rygorów. Jednak w tych wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach, znacznie ograniczających możliwość wspólnego świętowania, nie możemy całkowicie pominąć, tak ważnego dla Krakowa i jego mieszkańców wydarzenia.

Główna uroczystość obchodów 120-lecia utworzenia Przedsiębiorstwa odbędzie się w dniu 15 lutego 2021 r. o godzinie 9.00
w Kościele Sióstr Norbertanek przy Parafii Najświętszego Salwatora w Krakowie. Okolicznościowej Mszy Świętej towarzyszyć będzie ceremonia nadania i poświęcenia Sztandaru Wodociągów Miasta Krakowa Spółka Akcyjna.

Limity osób wprowadzone dla miejsca uroczystości pozwalają zaprosić do osobistego udziału tylko przedstawicieli naszej społeczności wodociągowej. Szanując zasady wprowadzone w związku ze zwalczaniem epidemii, zachęcamy do udziału w wydarzeniu za pośrednictwem transmisji wideo, dostępnej pod linkiem
 https://wodociagi.krakow.pl/transmisja-online.html

Mimo odległości bądźmy razem w dniu 15 lutego 2021 roku!

Alternatywa tekstowa do grafiki znajduje się poniżej.

Alternatywa tekstowa (kliknij aby przeczytać opis)
Jubileuszowy Logotyp Wodociągów Miasta Krakowa S.A. 120 lat. Jesteśmy z Wami. Każdego dnia.
Zarząd Wodociągów Miasta Krakowa S.A. serdecznie zaprasza do udziału online w uroczystej Mszy Świętej z okazji 120 rocznicy powstania Przedsiębiorstwa, poprzedzone ceremonią Nadania Sztandaru. 15 lutego 2021 roku, godz. 9.00.


Biorąc pod uwagę, że podstawowym działaniem w okresie pandemii jest zapobieganie nadmiernemu gromadzeniu się osób, zwłaszcza w zamkniętych przestrzeniach wspólnych, uroczystość z okazji jubileuszu będzie symboliczna, zgodna z obowiązującymi przepisami ograniczającymi liczbę bezpośrednich uczestników. Wszystkie działania odbędą się przy zachowaniu wszelkich obowiązujących rygorów sanitarnych (maseczki, niezbędne odstępy).