Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach I-VII
Data dodania 2023-01-17 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK zaprasza mieszkańców i mieszkanki siedmiu dzielnic Krakowa do wzięcia udziału w akcji ankietowej "Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach I-VII". Badanie jest kontynuacją akcji przeprowadzonej już w Dzielnicach Nowa Huta i Podgórze.
 
Powiedz co  jest dla Ciebie najważniejszym tematem dotyczącym Twojej dzielnicy i wypełnij krótką, anonimową ankietę (do 3 marca br.) – elektronicznie lub w 55 punktach stacjonarnych, których wykaz znajduje się na stronie: www.obywatelski.krakow.pl
 
alternatywa tekstowa do zdjęcia znajduje się poniżej.


Alternatywa tekstowa (kliknij aby przeczytać opis grafiki)
Plakat ze zdjęciem Panoramy Krakowa. Widać Bulwary Wiślane, Wawel, fragment Wieży Mariackiej.
Na plakacie napis: Porozmawiajmy o Krakowie... w dzielnicach I-VII
Wypełnij ankietę na stronie www.obywatelski.krakow.pl
(Stare Miasto-I, Grzegórzki-II, Prądnik Czerwony-III, Prądnik Biały - IV, Krowodrza-V, Bronowice-VI, Zwierzyniec-VII)

Celem badania jest zebranie opinii mieszkańców i mieszkanek na temat działań Miasta na rzecz poprawy jakości życia w ich najbliższym otoczeniu.

Opracowane wyniki ankiet zostaną omówione na spotkaniach organizowanych w każdej ze wskazanych Dzielnic w okresie od marca do czerwca 2023. Podczas spotkań odbędzie się również prezentacja zamierzeń inwestycyjnych Miasta we wskazanym obszarze oraz dyskusja, w której mieszkańcy będą mieli możliwość podzielenia się swoimi pomysłami zmian w najbliższym otoczeniu.