Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Zarząd Infrastruktury Sportowej świętuje 15-lecie
Data dodania 2023-10-20 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

W środę, 18 października, na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, odbyła się gala 15-lecia Zarządu Infrastruktury Sportowej.

W trakcie wydarzenia podsumowano działalność jednostki, a także uhonorowano pamiątkowymi statuetkami wieloletnich partnerów. Wodociągi Miasta Krakowa S.A. również znalazły się w gronie wyróżnionych. Statuetkę wraz z podziękowaniem za współpracę, z rąk Krzysztofa Kowala – Dyrektora ZIS, odebrał Piotr Ziętara – Prezes Zarządu WMK S.A. Jest ona symbolem synergicznego działania, dzięki któremu organizowane w naszym mieście wydarzenia sportowe są tak wyjątkowe i cieszą się uznaniem wśród uczestników. 

Od 15 lat Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie odpowiada za budowę i modernizację infrastruktury sportowo-rekreacyjnej miasta oraz utrzymanie na jak najwyższym poziomie istniejącej bazy, organizuje wielkie wydarzenia sportowe oraz dba o popularyzację sportu wśród krakowian i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nagroda w formie betonowego bloczku z napisem 15 lat pasji do sportu Zarząd Infrastruktury Sportowej.

Wodociągi Miasta Krakowa od wielu lat współpracują z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie przy organizacji ważnych imprezach biegowych w naszym mieście, dostarczając dla uczestników najwyższej jakości wodę.

Dziękujemy za docenienie naszego wkładu w sportowe życie Krakowa i cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspierać dobrą wodą prosto z kranu zmagania biegaczy podczas krakowskiej triady biegowej.