Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Zapisy na kolejne zajęcia Edukacji Ekologicznej już wkrótce
Data dodania 2023-09-08 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

 14 i 21 września uruchomimy na naszych stronach www zapisy na zajęcia Edukacji Ekologicznej kierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Zapraszamy na "Wedrówki Kropelki"  i "Wyprawę batyskafem. Misja Skratek"!

Po Akademii Kropelki, warsztatach kierowanych do dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, na którą terminy rozeszły się w mgnieniu oka, zapraszamy do rezerwacji zajęć dla grup przedszkolnych! 

Wędrówki Kropelki
Dziadek Tadek i zwariowany wnuczek Olek, w których wcielają się profesjonalni aktorzy, to bohaterowie „Wędrówek Kropelki”. Interaktywne przedstawienie angażuje  dzieciaki od samego początku. Przedszkolaki przebrane w specjalne zaprojektowane stroje „kropelek wody”, jako rwąca rzeczka „płyną” przez imitację plątaniny rur. Forma zabawy, muzyka na żywo, która towarzyszy przedstawieniu, wierszyki i piosenki oraz specjalnie zaprojektowana scenografia, pozwalają maluchom przyswoić ważne informacje z zakresu ochrony środowiska oraz tego, jak racjonalne korzystać z wody i dbać o jej naturalne zasoby.
Rezerwacja od 14 września, godzina 8:00 przez stronę internetową programu:  www.wedrowkikropelki.pl

Wyprawa Batyskafem. Misja Skratek.
Z krakowskich kanałów dochodzą niepokojące pomruki i zawodzenia. W Wodociągach Miasta Krakowa podejrzewa się, że może to mieć związek ze Smokiem, który przed wiekami utknął w podwawelskich lochach i z czasem przedostał się do miejskich kanałów. Misji badawczej podejmują się naukowiec Dziadek Tadek i jego żądny przygód wnuczek Olek. W trakcie poszukiwań napotykają na niespodziewane przeszkody – co kryją kanały i dlaczego Smok nie może się z nich wydostać? O tym przekonacie się rezerwując termin na warsztaty „Wyprawa Batyskafem. Misja Skratek”, które w ciekawy i dowcipny sposób poruszają problem śmieci nieodpowiedzialnie wyrzucanych do kanalizacji. 
Rezerwacja od 21września, godzina 8:00 przez stronę internetową:  www.wodociagi.krakow.pl
 
Zapraszamy!