Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

W weekend rodzinnie na Krupniczej i Arenie
Data dodania 2023-05-25 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Już w najbliższy weekend czeka na krakowian mnóstwo atrakcji. W sobotę Święto ulicy Krupniczej, a w niedzielę Święto Rodziny Krakowskiej. Na obu wydarzeniach będą Wodociągi Miasta Krakowa. Przybywamy z kranowianką i nową propozycją edukacyjną Wodny Manifest!
 
Święto ulicy Krupniczej
Odwołane z racji intensywnego deszczu (18.05), długo wyczekiwane Święto ulicy Krupniczej odbędzie się w najbliższą sobotę, w godzinach 11.00 do 16.00. W programie kiermasz lokalnych wystawców, wystawa starych fotografii, atrakcje dla dzieci, piosenki Teatru Bagatela, a także orzeźwiająca kranowianka dostępna na wyciągniecie ręki, prosto z naszego beczkowozu usytułowanego na rogu ul. Krupniczej i Loretańskiej. Na małych i dużych mieszkańców będzie też czekała nasza wodociągowa maskotka kropelka, która dosłodzi czas spędzany na ul. Krupniczej pysznymi krówkami i chętnie zapozuje do wspólnego zdjęcia.

WMK_grafika_czoowka_z_logo_RK_2023 (76.31KB, JPG)

Alternatywa tekstowa (kliknij aby przeczytać opis) 
LOGO KRAKOWA
XI edycja Święto Rodziny Krakowskiej
28.05.2023, niedziela, godz. 11-19 tereny zielone przy Tauron Arena
26-28.05.2023 w instytucjach kultury, sportu i rekracji
kkr.krakow.pl
Logo Tauron, Logo KHK, Logo MPO, LOGO MPC, Logo Wodociagi Miasta Krakowa, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Święto Rodziny Krakowskiej
W niedzielę na terenach zielonych przy Tauron Arenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 19.00,  Święto Rodziny Krakowskiej. Podczas wydarzenia całe rodziny będą mogły razem, aktywnie spędzić czas. Wziąć udział w grach, zabawach sportowych, warsztatach i konkursach. Tematem przewodnim XI Święta Rodziny Krakowskiej będzie szeroko rozumiana aktywność ponadpokoleniowa rodzin pod hasłem: „Rodzina to drużyna”.
 
Na uczestników czeka sześć stref tematycznych: Rodzina to drużyna w kulturze, Rodzina to drużyna w sporcie i rekreacji, Rodzina to drużyna w edukacji i rozrywce, Rodzina to drużyna w ekologii, Rodzina to drużyna w zdrowiu i Rodzina to drużyna w bezpieczeństwie.
 
My zapraszamy na przedstawienie „Wodny Manifest”, które odbędzie się na podeście ustawionym przy głównej scenie o godzinie 12.15.  Dostarczymy też beczkowóz z kranowianką, która pomoże schłodzić emocje i świetnie nawodni organizm.