Menu mobile

Administrator Systemów ERP w Biurze IT i Cyberbezpieczeństwa

Administrator Systemów ERP w Biurze IT i Cyberbezpieczeństwa Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Wodociągi Miasta Krakowa S.A. ogłasza nabór na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego informatycznego ( lub studia w trakcie realizacji)
  • znajomości administrowania baz danych Oracle
  • znajomości programowania w SQL
  • chęci rozwijania i doskonalenia swoich umiejętności
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dodatkowy atut znajomość IFS Application ver.10

Obowiązki:
  • administrowanie systemem informatycznym klasy ERP
  • wsparcie  użytkowników w zakresie poprawności działania aplikacji informatycznych - pierwsza linia wsparcia
  • szkolenie użytkowników w obsłudze systemów
  • koordynacja zagadnień w portalach zgłoszeniowych producentów oprogramowania, klasyfikacja zgłoszeń
  • tworzenie i rozwój narzędzi raportowych
  • planowanie i rozwój zarządzanych systemów przy współpracy z jednostkami merytorycznie obsługującymi dane systemy
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie administrowanych systemów
  • monitorowanie na bieżąco stanu baz danych zarządzanych systemów informatycznych

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Administrator Systemów ERP” na Dzienniku Podawczym w siedzibie Spółki tj. Kraków, ul. Senatorska 9 lub przesłanie na adres mailowy: rekrutacja@wodociagi.krakow.pl, najpóźniej do dnia 31 maja 2024 roku.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę kandydata na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ogłoszenie o pracy, w tym dokumentach aplikacyjnych oraz podanych w trakcie rekrutacji w celach niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji prowadzonej przez Wodociągi Miasta Krakowa S.A. Jestem świadomy/a swojego prawa do wycofania zgody w dowolnym czasie, oraz że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania moich danych dokonanego przed wycofaniem zgody).