Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Współpraca ze spółdzielniami mieszkaniowymi
Data dodania 2017-11-25

Wodociągi Miasta Krakowa w dniach 24-25 listopada 2017 roku wraz z Regionalnym Związkiem Rewizyjnym  Spółdzielni Mieszkaniowych w Krakowie zorganizowały coroczne spotkanie z przedstawicielami spółdzielni mieszkaniowych działających na terenie Krakowa.
 
W spotkaniu udział wzięły osoby zrzeszone między innymi w Regionalnym Związku Rewizyjnym Spółdzielni Mieszkaniowych w Krakowie i Małopolskim Związku Rewizyjnym Spółdzielni Mieszkaniowych w Tarnowie. Podczas spotkania przedstawiona została specyfika działalności Ekospalarni oraz korzyści jakie płyną z termicznej utylizacji odpadów. Przedstawiono taryfę za pobór wody i odprowadzanie ścieków 2018, która w przyszłym roku po raz kolejny nie ulegnie zmianie. Poruszano również kwestie związane ze zmianami, jakie niosą za sobą nowe przepisy prawa wodnego oraz nowe przepisy w zakresie nadzoru nad jakością wody w instalacjach wewnętrznych budynków. W ramach spotkania został wygłoszony referat „Badania wodomierzy w czasie eksploatacji”, podczas którego przedstawiono informacje na temat różnych rodzajów badań wodomierzy wykonywanych w całym okresie ich eksploatacji. Zaprezentowano również działania Spółki związane z prowadzeniem kampanii informacyjnych oraz programy edukacyjne skierowane do dzieci i młodzieży.

Coroczne spotkania z przedstawicielami spółdzielni mieszkaniowych stanowią platformę wymiany doświadczeń i dają możliwość omówienia zagadnień związanych codzienną eksploatacją. Są także doskonałą okazją do podsumowania całorocznej współpracy.