Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Wodociągi Miasta Krakowa Przedsiębiorstwem Fair Play 2019
Data dodania 2019-11-25

Wodociągi Miasta Krakowa już po raz osiemnasty zostały pozytywnie ocenione i zaliczone do  prestiżowego grona firm noszących tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play. Przyznana nagroda potwierdza, że działamy w zgodzie z obowiązującymi normami etycznymi, wywiązujemy się ze zobowiązań podatkowych i jesteśmy  instytucją przyjazną klientom.
 
Audyt przeprowadzony w Wodociągach Miasta Krakowa potwierdził nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale też ciągły, dynamiczny rozwój Spółki. Doceniono realizację olbrzymich inwestycji, które przyczyniają się do ochrony środowiska. Audytorzy zwrócili uwagę na silne relacje przedsiębiorstwa z mieszkańcami, utrzymywane przez poprzez rozliczne programy edukacji ekologicznej, cykliczne akcje dla najmłodszych mieszkańców miasta i czynne uczestniczenie w życiu społeczności Krakowa.
Osiemnaście lat temu nasze przedsiębiorstwo po raz pierwszy otrzymało tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play i od tamtej pory otrzymuje to wyróżnienie każdego roku. Statuetkę Przedsiębiostwo Fair Play podczas uroczystej gali w imieniu Spółki odebrał Robert Żurek - Rzecznik Prasowy Wodociągów Miasta Krakowa.
 

XXII edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play przebiegała pod znakiem innowacji. W trakcie kolejnych etapów oceny, docenione zostały nie tylko firmy dbające o uczciwość i etykę w biznesie oraz relacje z interesariuszami, ale też te nastawione na nieustanny rozwój, stale poszerzające swoją ofertę i jej jakość, oferujące nowe, lepsze towary bądź usługi.

W tym roku o prestiżowy certyfikat ubiegało się ponad 270 firm z całej Polski. Kapituła Programu potwierdziła rzetelność i wiarygodność 250 z nich, przyznając im jednocześnie tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2019.