Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Wodociągi Miasta Krakowa na III Krakowskich Zapustach
Data dodania 2020-02-24 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

W ostatnią niedzielę karnawału, 23 lutego, Wodociągi Miasta Krakowa wzięły udział w Krakowskich Zapustach, czyli wielkim smażeniu chrustu. Wydarzenie odbyło się w Starej Zajezdni by De Silva. Uczestnicy zapustów mogli ugasić pragnienie dobrą wodą prosto z kranu, serwowaną z wodociągowego rollbaru, w wersji schłodzonej i gazowanej.

Wielkie smażenie chrustu, warsztaty i pokazy taneczne oraz spotkanie z regionalnymi producentami - to wszystko czekało na mieszkańców w ramach III Krakowskich Zapustów.

Na stoisku Wodociągów Miasta Krakowa serwowaliśmy orzeźwiającą kranowiankę, czyli dobrą wodę prosto z kranu w wersji schłodzonej lub gazowanej. Jak zapewniali uczestnicy wydarzenia, krakowskie faworki i kranowianka do idealne połączenie. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs, w którym rozdaliśmy ponad 100 ekologicznych bidonów na wodę z kranu.

Warto przypomnieć, że kranowianka dostarczana przez Wodociągi Miasta Krakowa - jest wysokiej jakości, a jej parametry są na bieżąco monitorowane. Jest powszechnie dostępna, przyjazna dla środowiska, świetnie gasi pragnienie i dostarcza wielu niezbędnych składników mineralnych takich jak: magnez, wapń, potas i sód.