Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

VII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa przed nami!
Data dodania 2021-10-01 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

W najbliższą sobotę, 2 października na boisku sportowym TS Tramwaj przy ul. Praskiej  zagoszczą sportowe emocje. Już po raz siódmy odbędzie się Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. 12 zespołów przystąpi do emocjonującej rywalizacji.
 
Nie zabraknie i naszej drużyny, która co roku zajmuje miejsce na podium. W ubiegłym roku turniej nie odbył się z powodu panującej pandemii. Jednak już jutro duch sportowej rywalizacji zagości na murawie boiska TS Tramwaj!

Na turnieju drużyna Wodociągów Miasta Krakowa S.A. spotka się z zawodnikami z innych spółek i jednostek miejskich. Wśród nich będą m.in. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o., Zarząd Infrastruktury Sportowej, Komenda Miejska Policji, Straż Miejska, Komenda Miejskiej Straży Pożarnej, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Drużyny zmierzą się najpierw w ramach trzech grup. Pierwsze mecze rozpoczną się o 8.00 i zostaną rozegrane na dwóch równoległych boiskach. O finał powalczą zwycięzcy grup oraz jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym wynikiem. Finał zaplanowany został na godzinę 13.30. Najlepsza drużyna zdobędzie Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, który całe wydarzenie objął honorowym patronatem.
 
Wszystkim zawodnikom życzymy wspaniałej sportowej rywalizacji, a fanów piłki nożnej zapraszamy do kibicowania!

2 (228.91KB, PNG)