Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Srebro dla naszej drużyny w IV Piłkarskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Data dodania 2017-10-02

W sobotę 30 września 2017 roku na boisku TS „Tramwaj” rozegrano IV Piłkarski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. 
 
Drużyna Wodociągów Krakowskich, po raz kolejny wykazała się niesamowitym piłkarskim zacięciem i nerwami ze stali. W pierwszym starciu nasza drużyna świetnie się spisała. Wyraźna wygrana 4:0 z zespołem MPO, uskrzydliła naszych graczy. W kolejnym meczu trafiliśmy na równie dobrego przeciwnika, którym była drużyna MPEC. Mimo licznych sytuacji podbramkowych dla jednej i drugiej drużyny mecz zakończył się wynikiem 0:0. W następnym spotkaniu z drużyną KHK nasi piłkarze odnieśli sukces strzelając sześć bramek.
 
 
W ostatnim grupowym meczu drużyna Wodociągów Krakowskich zmierzyła się z ekipą Straży Pożarnej. Spotkanie było pełne emocji zwłaszcza, że wynik meczu decydował o grze w półfinale turnieju. Remis 1:1 zagwarantował  nam zwycięstwo w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z drużyną z grupy A - MPK Motorowi. Mecz zakończył się wynikiem 1:0. Wygrana zagwarantowała nam udział w finale. I tu nasi zawodnicy spotkali się z drużyną Policji.