Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Ogłoszenie o pracę
Data dodania 2021-09-22 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Wodociągi Miasta Krakowa S.A. ogłaszają nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Bezpieczeństwa w Biurze IT

Zakres zadań:
  • uczestnictwo w  projektowaniu, wdrożeniu i utrzymaniu zasad oraz mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo IT,
  • monitorowanie bezpieczeństwa IT i raportowanie incydentów naruszenia bezpieczeństwa,
  • analiza zdolności do szybkiego przywrócenia dostępności danych przetwarzanych w systemach informatycznych i dostępu do nich w razie incydentu,
  • realizacja przeglądów bezpieczeństwa na wewnętrzne potrzeby działu oraz opracowywanie raportów,
  • udział w testach i ocenie rozwiązań bezpieczeństwa IT,
  • wspieranie i promowanie świadomości  bezpieczeństwa IT, przeprowadzanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • doświadczenie w zakresie administracji IT,
  • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT z zakresu aplikacji, baz danych i systemów operacyjnych oraz sieci,
  • znajomość narzędzi służących do monitorowania i zarządzania bezpieczeństwem informatycznym,
  • znajomość aktualności i trendów w bezpieczeństwie IT,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji,
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,
  • łatwość nawiązywania kontaktu.

Oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole,
  • przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Specjalista ds. bezpieczeństwa” poprzez stronę internetową wodociagi.krakow.pl w zakładce Kontakt/Kariera, najpóźniej do dnia 31 października 2021 roku.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę kandydata na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ogłoszenie o pracy, w tym dokumentach aplikacyjnych oraz podanych w trakcie rekrutacji w celach niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji prowadzonej przez Wodociągi Miasta Krakowa S.A. Jestem świadomy/a swojego prawa do wycofania zgody w dowolnym czasie, oraz że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania moich danych dokonanego przed wycofaniem zgody.