Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Ogłoszenie o pracę
Data dodania 2018-12-04

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie ogłasza nabór na stanowisko:

 INSPEKTOR/SPECJALISTA DO SPRAW KADR

Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości zagadnień kadrowych i przepisów prawa pracy
  • znajomości programu Płatnik
  • znajomości zagadnień sporządzania deklaracji do ZUS i GUS
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • systematyczności, dokładności i terminowości w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole.

Obowiązki:
  • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • bieżąca obsługa kadrowa pracowników
  • sporządzanie deklaracji do ZUS i GUS
  • sporządzanie raportów i zestawień dla potrzeb Spółki

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole;
  • przyjazne środowisko pracy

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem „Inspektor/Specjalista ds. Kadr” na Dzienniku Podawczym w siedzibie Spółki tj. Kraków, ul. Senatorska 9 lub poprzez stronę internetową www.wodociagi.krakow.pl w zakładce Kontakt/Kariera najpóźniej do dnia 21 grudnia 2018.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę kandydata na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ogłoszenie o pracy, w tym dokumentach aplikacyjnych oraz podanych w trakcie rekrutacji w celach niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji prowadzonej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i KanalizacjiS.A. w Krakowie. Jestem świadomy/a swojego prawa do wycofania zgody w dowolnym czasie, oraz że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania moich danych dokonanego przed wycofaniem zgody).