Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Dar serca - Szlachetna Paczka
Data dodania 2018-12-03

Tysiące osób prywatnych, firm, szkół innych instytucji włącza się co roku w akcję Szlachetna Paczka! Pracownicy Wodociągów Miasta Krakowa, będą w niej uczestniczyć w tym roku już po raz 9. W ubiegłym roku przygotowaliśmy paczkę dla 5 osobowej rodziny.
 
W 2017 roku szlachetna paczka przygotowana przez pracowników Wodociągów Miasta Krakowa trafiła do Pani Agnieszki i Pana Andrzeja wychowujących trójkę dzieci w wieku 9, 10 i 12 lat.
 
Udało nam się zakupić wszystkie świąteczne prezenty z listy wybranej rodziny. Najbardziej potrzebny był komputer niezbędny do prowadzenia rehabilitacji logopedycznej, a także odkurzacz. Rodzina otrzymała żywność, środki czystości, kosmetyki i inne niezbędne rzeczy.
 

Po raz  drugi w historii przygotowywania Szlachetnej Paczki przez naszych pracowników, obdarowana rodzina zaprosiła nas do siebie.  Spotkanie, które odbyło się 9 grudnia 2017 roku było pełne wzruszeń.
 
A jak będzie w tym roku? Na dary serca czeka Pani Klaudia z dwójką synów. Mamy nadzieję, że uda się spełnić marzenia tej rodziny!