Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

50 wyprawek szkolnych od Wodociągów Miasta Krakowa!
Data dodania 2021-08-27 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Wkrótce dzieci będą żegnać wakacje i witać nowy rok szkolny. Chcąc umilić najmłodszym krakowianom powrót do nauki, Wodociągi Miasta Krakowa S.A. zakupiły dla 50 uczniów będących pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie tornistry z pełnym wyposażeniem szkolnym.

Podstawowym punktem na liście wyprawki szkolnej był oczywiście tornister wyposażony w niezbędne przybory szkolne. W plecakach znalazły się m.in.: piórniki, zeszyty, kredki, długopisy, bloki, papiery kolorowe, farby, plastelina, pudełka śniadaniowe. Dodatkowo najmłodsi podopieczni MOPS otrzymali wodociągowe workoplecaki, a w nich ekologiczne bidony wraz z drobnymi gadżetami. W sumie obdarowaliśmy 50 uczniów z klas I-III szkół podstawowych.
 
Stoł na którym położone są przybory szkolne: plecak, piórnik, zeszyty, kredki, długopisy, bloki, papiery kolorowe, farby, plastelina.

Wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów edukacyjnych i powodzenia w nowym roku szkolnym! Jesteśmy z Wami. Każdego dnia!

 
Samochód z otwartym bagażnikiem. W bagażniku znajdują się tornistry, workoplecaki, bidony oraz teczki z przyborami szkolnymi.