Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

2. Wielka Lekcja Ekologii
Data dodania 2019-10-03

Już w najbliższy poniedziałek 2. Wielka Lekcja Ekologii na Tauron Arenie. Spółki Miejskie jak zwyle przygotowały moc atrakcji. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, przyjść może każdy. Organizatorzy czekają na dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.

Jak zrobić las w żarówce i biżuterię z makulatury? Z czego składają się panele fotowoltaiczne? Jak wygląda wnętrze zamiatarek i polewaczek jeżdżących po krakowskich ulicach? Dlaczego woda z kranu jest taka dobra? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy 2. Wielkiej Lekcji Ekologii, która odbędzie się 7 października w godzinach od 10:00 do 15:00.

W programie znalazły się m.in. wycieczki do Ekospalarni Kraków, Lamusowni i Ogrodu Doświadczeń oraz panel naukowo-edukacyjny organizowany przez Politechnikę Krakowską. 
 
Wodociągi Miasta Krakowa przygotowały wodospad atrakcji. Zobaczycie samochód specjalistyczny - dowiecie się do czego służy i jak działa. Zapraszamy na kultowe zajecia "Akademii Kropelki". Na naszym stoisku będzie wiele ciekawych zadań i konkursów. U nas na pewno nikt nie bedzie się nudził!

Serdecznie zapraszamy!