Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

15 lat Stowarzyszenia Pomocy Bezrobotnym i Osobom Pokrzywdzonym przez Los
Data dodania 2021-09-10 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Już 15 lat Stowarzyszenie Pomocy Bezrobotnym i Osobom Pokrzywdzonym przez Los wspiera tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

10 września, w trakcie uroczystości z okazji 15-lecia Stowarzyszenia, w imieniu Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa S.A. Wanda Słobodzian - Członek Zarządu odebrała podziękowania z rąk Adama Greleckiego - Prezesa Stowarzyszenia. Organizatorzy podkreślili ogromne znaczenie wsparcia niesionego przez Wodociągi Miasta Krakowa S.A. To właśnie m.in. dzięki środkom przekazanym przez Spółkę możliwe jest udzielanie pomocy osobom najbardziej potrzebującym, a także wspieranie młodych talentów sportowych umożliwiając im m.in. odbywanie regularnych treningów, wyjazdy na obozy sportowe oraz udział w zawodach.

Stowarzyszenie Pomocy Bezrobotnym i Osobom Pokrzywdzonym przez Los na co dzień pomaga dzieciom i najuboższym rodzinom. Udziela również wsparcia osobom bezrobotnym. Potrzebujący mogą zgłosić się do Stowarzyszenia i tam zdobyć doświadczenie zawodowe pomagając np. w świetlicy, czy w bibliotece.  Po owocnym stażu, pracownicy organizacji w ich imieniu, kontaktują się z pracodawcami i urzędami pracy.  Wielu z nich udało się w ten sposób znaleźć zatrudnienie.

Dziękujemy i cieszymy się, że za pośrednictwem Stowarzyszenia możemy pomagać najbardziej potrzebującym.