Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Dni Ziemi i Dzień Otwarty Sanepidu
Data dodania 2017-04-18

21 i 22 kwietnia będziemy gościć w Alei Róż w Nowej Hucie na corocznych obchodach Dni Ziemi. W sobotę zapraszamy również wszystkich krakowian na nasze stoisko na Dniu Otwartym  Sanepidu.
 
Podczas Krakowskiej Wystawy Ekologicznej, będącej częścią krakowskich Dni Ziemi, w Alei Róż jak zwykle będzie się wiele działo!
To okazja by  poznać działalność krakowskich spółek miejskich, a także placówek oświatowych, domów kultury i proekologicznych stowarzyszeń oraz fundacji.

Na stoisko Wodociągów Krakowskich warto zajrzeć, by bliżej poznać działalność naszej Spółki,  programy edukacji ekologicznej
i szczegóły kampanii  „Dobra woda prosto z kranu”.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy moc wyzwań: origami o wodnej tematyce, warsztaty malowania kubeczków ceramicznych, a także zajęcia plastyczne prowadzone wspólnie z pracownikami Muzeum Historycznego Miasta Krakowa - każdy kto w nich weźmie udział będzie miał szansę wykonać tradycyjną czapkę włóczka z orszaku Lajkonika.

W czasie imprezy będzie można też spotkać naszą firmową maskotkę „Kropelkę”, która już tradycyjnie, będzie rozdawać pyszne krówki. Ciekawych technicznych nowinek,  zapraszamy natomiast do obejrzenia specjalistycznego wozu sieci kanałowej.

W sobotę będziemy również obecni na 4 Dniu Otwartym Wojewódzkiej Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w godzinach od 10:00
do 15:00. Dzień Otwarty ma charakter rodzinnego pikniku, który odbędzie w WSSE w Krakowie przy ul. Prądnickiej 76. W tym roku tematem przewodnim jest muzyka i sport, dlatego na naszym stoisku nie zabraknie ruchu. Wszystkie dzieci zapraszamy do zagrania z nami w wieloformatową grę „Niezwykła wyprawa Kropelki”.

Nie zabraknie też specjalistów z naszego Centralnego Laboratorium, którzy nie tylko  zbadają  wodę z domowych kranów, ale  także udzielą cennych informacji dotyczących jakości "kranowianki".